Dan prometa

September je, vsako leto, mesec, ko se v šoli veliko pogovarjamo o prometu. Po brezskrbnih počitnicah pride spet čas, ko je treba poskrbeti za našo varnost v prometu in obnoviti pravila vedenja v prometu.

30.9. smo, v oddelku 3./4. razreda, izvedli tehniški dan na temo PROMET. Takoj zjutraj nas je v učilnici pozdravil policist Aleš. Predstavil nam je pravila vedenja pešcev v prometu. Z njim smo odšli tudi na sprehod po Radovljici, kjer so učenci svoje znanje o prometnih pravilih tudi izkazali. Ogledali smo si tudi policijska vozila: motor in kombi.

Po malici smo se odpravili do letališča Lesce in opazovali zračni promet. Videli smo vzlet in pristanek letala ter skoke padalcev.

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost