Prevzem kompletov za samotestiranje

Vse starše učencev, rojenih med 1. 1. 2001 in 31. 12. 2010, obveščamo, da lahko od ponedeljka, 30. 8. 2021, v lekarnah prevzamete komplete za samotestiranje. Obvestilo objavljamo skladno z okrožnico MIZŠ št. 6030-1/2021/73 z dne 27. 8. 2021.

Učencu ali dijaku trenutno pripada 5 pet hitrih antigenskih testov na mesec, ki jih učenec oziroma njegovi starši ali zakoniti zastopniki pridobijo v lekarni po predložitvi kartice zdravstvenega zavarovanja. Komplete testov lahko prevzamete v katerikoli lekarni in sicer po pet testov za vsak mesec.

Več informacij o samotestiranju je na spletni strani NIJZ: https://www.nijz.si/sl/samotestiranje.

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost