Skoči na glavno vsebino

Zaključni izlet PPSŠ

Končno smo dočakali lepo vreme in naš zaključni izlet. S kombijem smo se odpeljali na Bled. Naš izlet se je začel z vožnjo na Blejski otok. Prijazen pletnar Aljoša nam je razkazal pletno Lariso, s katero nas je peljal na otok in nam povedal veliko zanimivih reči o okolici Bleda. Naš harmonikar Matej nam je vožnjo do Blejskega otoka še dodatno polepšal. Občudovali smo lepote Bleda, ob igranju harmonike smo zapeli, na otoku pa smo tudi pozvonili na zvonu in si zaželeli lepih stvari.

Kasneje smo se sprehodili do Zake in si privoščili kavo ali kakav ter prijetno poklepetali. Čudovit dan smo zaključili na kosilu in z velikim užitkom pojedli slastne pice. Preživeli smo zares čudovit zaključni izlet!

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost