Skoči na glavno vsebino

Tradicionalni slovenski zajtrk 2020

Dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki,

tudi letos bomo na tretji petek v novembru, 20. 11., obeležili dan slovenske hrane in spremljajoči Tradicionalni slovenski zajtrk, ki bo letos že deseti po vrsti. Njegova izvedba bo letos sicer nekoliko drugačna. Glede na nepredvidljive razmere si letošnjega zajtrka s kruhom, z maslom, medom, mlekom in jabolkom ne bomo privoščili skupaj v šoli, kljub temu pa vas spodbujamo, da si ga pripravite doma, v krogu družine.

To leto smo za vas zbrali kar nekaj zanimivih idej, kako pripraviti ali uporabiti sestavine za zdrav in okusen obrok. Vabimo vas k ogledu receptov, ki smo jih pripravili v obliki kratkih video posnetkov in sličic. Najdete jih v vaših spletnih učilnicah.

Veseli bomo, če boste tekom tega tedna eno ali več idej preizkusili tudi sami in v petek skupaj z nami (pa čeprav na daljavo) zajtrkovali.

 

Lepo vas pozdravljamo, 

strokovni delavci OŠ Antona Janše

(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost