Odraščanje v digitalni dobi

Spoštovani starši, skrbniki, rejniki!

S povečevanjem uporabe IKT na vseh področjih življenja prihajajo na plano nevarne posledice prekomernega preživljanja časa za ekrani. Bolj kot kadar koli do sedaj je pomembno, da čas pred ekrani namenjamo premišljeni in koristni rabi.

Vabimo vas k ogledu francoske dokumentarne oddaje, ki je bila predvajana na RTV SLO 2. Oddaja predstavlja znanstvene ugotovitve o posledicah prekomerne izpostavljenosti otrok vsebinam, ki jih posredujemo preko ekranov.

Enourno oddajo si lahko preko spleta pogledate na portalu RTV 4D na povezavi https://4d.rtvslo.si/arhiv/tuji-dokumentarni-filmi-in-oddaje/174726122/

 

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost