Skoči na glavno vsebino

Obvestilo

Spoštovani starši, skrbniki, rejniki!

Želimo vas spomniti na nekatera pravila oz. navodila, ki veljajo v času COVID ukrepov na naši šoli. Še vedno velja, da starši in ostali, ki prihajate po učence, v šolo NE VSTOPATE. Ko pridete po otroka, pozvonite na zvonec pred vhodom v šolo in počakajte, da nekdo učenca pospremi iz šole. Zgodi se, da so učiteljice in varuhinje v podaljšanem bivanju zasedene s pomočjo posameznim učencem, zato vas prosimo za potrpljenje in razumevanje, če se takoj ne bo nihče javil.

V oddelkih podaljšanega bivanja so dejavnosti razporejene glede na urnik in sistemizirane ure, odobrene s strani MIZŠ.
Podaljšano bivanje traja najdlje do 15.55. Prosimo, da otroke prevzamete do te ure.
V kolikor po otroka ne uspete priti pravočasno, o tem predhodno obvestite učiteljico.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.
vodstvo šole

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost