Skoči na glavno vsebino

Ogled letališča Lesce

V prekrasnem sončnem vremenu smo si učenci starejših oddelkov posebnega programa ogledali letališče Lesce. Tam so nam pripravili pravo letalsko pravljico. Za nekaj časa smo namreč vsi postali pravi piloti v pilotskih kabinah jadralnih in motornih letal. Bilo je čudovito. Za nas so bili zelo osupljivi tudi padalci in modelarji. Slednji so nas navdušili z leti svojih pomanjšanih modelov pravih letal in nam z neba spustili tudi nekaj sladkih dobrot. Preživeli smo zares en čudovit dan na Letališču Lesce. Najlepše se zahvaljujemo Aeroklubu Alpskega letalskega centra Lesce in njihovim članom, da so si vzeli čas za nas in nam omogočili celovit in popoln ogled njihove dejavnosti, kjer je vsakdo izmed nas lahko za nekaj trenutkov postal čisto pravi pilot in občutil čarobne trenutke letalstva.

(Skupno 320 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost