Skoči na glavno vsebino

Ureditev visokih gred

V letošnjem šolskem letu smo se na šoli odločili, da bomo v šolskem atriju postavili visoke grede. Z učenci skupin PP 3/4/5 SŠ in PP 3/4/5 MŠV smo gredi napolnili z volno, suhimi vejami, gnojem in zemljo.

Vrtnarija Gomzi iz Podbrezja, nam je donirala sadike povrtnine in začimb, ki smo jih v torek, 16. 6. 2020 posadili. Sadike so sadili učenci skupin PP 2/3 TŠ in PP 3/4/5 MŠV.

Na tem mestu se zahvaljujemo vsem učiteljem in učencem, ki so sodelovali na projektu Visoke grede!

Posebna zahvala gre gospe Katji z Vrtnarije Gomzi za donirane sadike in pice, ki nam jih je plačala! Z učenci skupin PP 3/4/5 SŠ in PP 3/4/5 MŠV, smo v vrtnariji spomladi presajali sadike lončnic in okrasnih grmovnic. Učenci tovrstna opravila radi opravljajo, zato bomo v vrtnariji še pomagali.

(Skupno 442 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost