Skoči na glavno vsebino

20. državno tekmovanje v znanju računalništva

V četrtek, 13. februarja 2020, so se učenka in dva učenca naše šole udeležili 20. državnega tekmovanja iz znanja računalništva, ki je potekalo na OŠ Jela Janežiča v Škofji Loki. Učenci so tekmovali v oblikovanju dokumentov z uporabo QR kod in v oblikovanju PowerPoint predstavitev. Učenka posebnega programa je prejela zlato priznanje za doseženo 3. mesto, učenca pa srebrno priznanje za doseženo 4. mesto. Vsem trem čestitamo.

Po tekmovanju so si učenci ogledali Škofjeloški grad, v Sokolskem domu v Škofji Loki pa je potekala kulturna prireditev z nastopom Nece Falk, po njej pa je sledila razglasitev in podelitev priznanj.

Ob jubilejni izvedbi državnega tekmovanja je šola prejela tudi priznanje za dolgoletno udeležbo na tekmovanjih, ki ga je od Zveze za tehnično kulturo Slovenije v imenu šole prejela ravnateljica Jelena Horvat.

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost