Skoči na glavno vsebino

Teden otroka na šoli

V tednu otroka, od 7. do 11. oktobra 2019, se na šoli odvijajo različne dejavnosti:

 • OTVORITEV TEDNA OTROKA – glasbeno zabavni program
 • LIKOVNI NATEČAJ “NAŠE PRAVICE”
 • STAREJŠI BEREJO MLAJŠIM
 • KARAOKE
 • VRT-NAŠE UČNO OKOLJE
 • Kino: SOSEDSKA NELJUBEZEN
 • PRAVICE OTROK: Obisk kriznega centra Kresnička in predstavitev CSD
  Za učence od 6. do 8. razreda je bil izveden tehnični dan oz. preventivni program »Pravice otrok-odkrivajmo in preprečujmo vse oblike zlorabljanja otrok«, katerega izvajalec je Center za socialno delo Radovljica. Z učenci smo si ogledali Krizni center za mlade-Kresnička, z namenom informiranja in osveščanja otrok o njihovih pravicah, seznanjanju z dejavnostjo te ustanove in delovanjem centra za socialno delo. Socialne delavke so za učence pripravile delavnice o nasilju. V šoli smo nato izdelali še plakat o vrstah nasilja.
 • DRUŽENJE S KNJIŽNIČARKO SILVO
 • MED DVEMA OGNJEMA in VLEČENJE VRVI
  Za zaključek tedna otroka je pri zagovarjanju pravice do zabave učencem OŠ Antona Janše na pomoč priskočil Denis Chorchyp.

Foto utrinki tega tedna:

 

(Skupno 276 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost