Skoči na glavno vsebino

Zaključni izlet na Bled

Šolske počitnice se približujejo…Hura! Še zadnjič v tem šolskem letu smo se odpravili na izlet, tokrat nas je pot vodila na čudovit Bled. Tam nas je prijazni pletnar Aljoša Bijol s pletno Lariso odpeljal na blejski otok. Občudovali smo jezero, lokvanje in lepote Bleda. Na otoku smo se povzpeli po 99 stopnicah do cerkvice, kjer smo pozvonili na zvonec želja in si zaželeli uresničitev naših želja. Tudi sladoled smo jedli. Za vse to se moramo še enkrat najlepše zahvaliti našemu pletnarju Aljoši, ki nas je peljal na otok, pogostil tudi s sladoledom in nam omogočil ogled cerkvice. Še enkrat hvala!

Andraževa mami pa je bila tista, ki nam je velikodušno omogočila vožnjo z vlakcem okrog Bleda in ogled Dinoparka v Lescah. V vsem smo neizmerno uživali in ostali nam bodo zares lepi spomini na ta zaključni izlet. Najlepša hvala Andraževi mamici za vse to, kar smo lahko doživeli.

Utrinke naših dogodivščin si lahko ogledate na sličicah….

(Skupno 285 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost