Skoči na glavno vsebino

Prejemniki knjig v akciji Podarimo knjige

Ob zaključku letošnje dobrodelne akcije Urada zveznega kanclerja Republike Avstrije in Mohorjeve družbe v Celovcu “Podarimo knjige” so nas obiskali avstrijska veleposlanica v Sloveniji, mag. Sigrid Berka, predsedniku Mohorjeve družbe v Celovcu, dekan mag. Ivan Olip, direktor Mohorjeve družbe v Celovcu, Franz Kelih, župan Občine Radovljica, Ciril Globočnik, in direktorica Knjižnice A. T. Linharta Radovljica, Božena Kolman Finžgar.

Izmed devetih nevladnih organizacij in ustanov smo letošnji prejemniki knjig tudi Osnovna šola A. Janše Radovljica. Knjige sta našim učencem izročila veleposlanica Avstrije in predsednik Mohorjeve družbe v Celovcu. Gostje so si po kulturnem programu naših učencev ogledali šolo, Knjižnico A. T. Linharta Radovljica in staro mestno jedro. Strinjali smo se, da začeto dobro sodelovanje nadaljujemo tudi v bodoče.

(Skupno 377 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost