Skoči na glavno vsebino

Kavarna Mavrica

Za učence 9. razreda in učence starejših skupin Posebnega programa je bil »Valentinov teden« nekaj posebnega. Na šoli je namreč delovala prav posebna kavarna, ki so jo učenci poimenovali Kavarna Mavrica.

V kavarno so bili vabljeni učenci in učitelji naše šole, za vsakega posebej pa so se »zaposleni« v kavarni zares potrudili.
Pred čisto pravo otvoritvijo kavarne, ki je vključevala kulturni program in rezanje traku, je bilo treba postoriti veliko. Učenci so sami naredili unikatne keramične skodelice, izdelali blazinice iz polstene volne, dekoracijo za kavarno, se učili o bontonu »na delovnem mestu« ter razvijali veščine kuharstva in strežbe, ki so jih potrebovali v kavarni.

Vsi, ki so sodelovali v naši »mavrični kavarni« si zaslužijo veliko pohvalo za delovno energijo, našim prijetnim gostom pa se zahvaljujemo za obisk.

(Skupno 209 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost