Skoči na glavno vsebino

O (spletnem) nasilju s policistko

V mesecu varne rabe interneta smo za starejše učence v sodelovanju s Policijo pripravili delavnico, ki jo je vodila policistka Eva. Učencem je na razumljiv način in s primeri predstavila, kaj pomeni nasilje, kakšne vrste nasilja ločimo in v katerih primerih konflikte med ljudmi obravnavamo kot kazniva nasilna dejanja.

Posebno pozornost smo namenili aktualnim problemom varnosti in zlorab na spletu, na kar moramo biti vsi – tako otroci kot tudi odrasli – še posebej pa starši in vsi, ki delajo z otroki – ves čas pozorni in se o tem veliko pogovarjati.

Ob tem vas vabimo, da si ogledate vire, ki jih navajamo na strani Spletna varnost, o morebitnih vprašanjih in dilemah v zvezi s spletno varnostjo pa smo vam na voljo tudi strokovni delavci šole.

(Skupno 205 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost