Planinski izlet – Tamar, Planica, Zelenci

V soboto smo se že zjutraj odpeljali proti Planici. Tam nas je pričakalo mrzlo, a sončno vreme, in na naše veselje tudi nekaj snega. Najprej smo si ogledali skakalnice in nordijski center, nato pa stopili proti domu v Tamarju. Pot je bila za nas skoraj prelahka, smo pa zato toliko bolj uživali v sneženi pokrajini. V domu smo se okrepčali z malico in nabrali moči za boj v kepanju.

Ko smo se vrnili v Planico, so imeli smučarski skakalci trening, tako da smo pogledali nekaj skokov. Na poti domov smo se ustavili še na Zelencih in se naužili lepote narave. Prijetno utrujeni smo nadaljevali z vožnjo proti domu, z mislimi že pri našem naslednjem izletu.

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 272 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost