Skoči na glavno vsebino

Zunanja dela v posebnem programu

Z učenci skupin PP 3/4/5 TŠ in PP 3/4 MŠV smo v petek, 14.9. 2018 otvorili sezono za dela preko zunanjih ponudnikov. S predstavnikom Občine Radovljica g. Boštjanom Brelihom sva se dogovorila, da bomo obnovili lesena igrala na otroškem igrišču v Lescah, kjer smo z učenci že delali pred dvema letoma. Takrat smo zbrusili in pobarvali polovico igral, preostalo polovico pa bomo v tem šolskem letu.
Učenci so zbrusili površino igral z brusnim papirjem, nato pa jih pobarvali z zaščitnim premazom..
Pri delu so se potrudili. Bili so vztrajni, natančni in učinkoviti.
Tudi v tem šolskem letu nam bo pri delu pomagala volonterka Maša, ki je v tem času postala nepogrešljiva. Učenci jo sprejemajo in upoštevajo njena navodila ter demonstracijo delovnih postopkov.

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost