Prvi šolski dan 2018/2019

V ponedeljek, 3. septembra 2018, se prične pouk v šolskem letu 2018/2019 za vse učenke in učence.

Učenci, ki ne gredo v šolo v naravi, s poukom pričnejo ob 7:45. Pouk bo ta dan trajal do 10:25, podaljšanega bivanja na ta dan predvidoma ne bo.

Učenci naj s seboj prinesejo šolske copate, pisalo, beležko in avtobusne vozovnice. Prejeli bodo nekatere obrazce in obvestila ob pričetku šolskega leta. Učbenike in delovne zvezke bodo prejeli v prvih dneh pouka.

Učenci bodo prejeli šolsko malico, kosila ta dan ni. Prevozi s šolskim kombijem domov bodo potekali po razporedu, s prevozi bomo pričeli ob 10:25. Informacije o šolskih avtobusnih prevozih bomo na tem mestu objavili naknadno.

Jelena Horvat, ravnateljica

 

Grafika: Freepik

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost