Skoči na glavno vsebino

Zahvala donatorjem za sredstva ŠVN

Teči torej. Preprosto kot reka.

Od izvira pa do izliva.

In ne pozabiti, kako so lepa naročja vrb,

kamor skriva pesmice veter,

in obzorja nedosegljiva.

(T. Pavček)

 

Čisto na začetku, ko se nama je porodila ideja o dobrodelni šoli v naravi, še nisva popolnoma verjeli, da nama bo zares uspelo. Pa se je na koncu izkazalo, da nas je v tej mahni državi ogromno dobrih ljudi, ki bi radi otrokom omogočili brezskrbne počitnice. Oglasilo se je veliko posameznikov iz Slovenije in Hrvaške, pa tudi Slovencev, ki živijo po celem svetu, ki so nam bili brezplačno oddati svoj počitniški apartma/stanovanje.

Takrat sva vedeli, da nam bo s skupnimi močmi uspelo. Počasi se je začela odvijati naša zgodba. V njej je sodelovalo veliko ljudi, z našo preprostostjo in iskrenostjo smo se dotaknili srca mnogih. Vi pa ste se dotaknili naših in v njih pustili nepozabne sledi.

Posebej bi se radi zahvalili družini Zajc iz Sečovelj, gospe Sonji in gospodu Borisu ter njuni hčerki Sari, ki so nas sprejeli v svoj topel dom in nam za tri dni brezplačno odstopili svoje stanovanje.

Družina nam je na morju pripravila kar nekaj presenečenj, dogovorili so se z različnimi restavracijami, kjer so nam brezplačno pripravili tople obroke in sodelovali z obalnimi ustanovami za brezplačne vstopnine.

Hvala tudi vsem ostalim, ki ste nam pomagali doseči še nedosegljiva obzorja in ste skupaj z nami soustvarjali našo morsko zgodbo.

Učiteljici Tadeja Hikel in Janja urevc

 

Hvala vsem donatorjem, ki so darovali denarna sredstva, brez njih teh tri dni ne bi bilo, zbranih je bilo 830 €:

 1. g. ELVIS BASANOVIĆ,
 2. g. ZORAN ZAKIĆ,
 3. ga. MATEJA BENEDETTI,
 4. ga. NADJA JARC,
 5. ŠTERN, proizvodnja in trgovina d.o.o.,
 6. ELEKTROINŠTALACIJE ZDRAVKO URBANC s.p.,
 7. ELEMENT PVC OKNA IN VRATA d.o.o.,
 8. IPLUS d.o.o..

Posebna zahvala gre družini učenca Matica, ki nam je pomagala pri zbiranju donacij in nas za zaključek naših dogodivščin povabila na druženje v Goriče!

 

Hvala restavracijam, ki so nas velikodušno pogostile:

 1. Restavracija Kantina Rikardo, Obala 26, 6320 Portorož.
 2. Gostilna Strunjan, Strunjan 23, 6320 Portorož.
 3. Gostilna pri Marički, Parecag 159 B, 6333 Sečovlje.

Hvala ustanovam za brezplačne oglede:

 1. Akvarij Piran, Kidričevo nabrežje 4, 6330 Piran.
 2. Krajinski park sečoveljske soline, Parecag 301, 6333 Sečovlje.

Hvala za podarjeno hrano:

 1. Žito d.o.o. (Trgovina in bar Gorenjka Lesce).
 2. Gospa Danica Kunčič (mamica učenke Nuše).
 3. Družina našega učenca Andraža Vrečerja nam je pripravila toplo malico za na pot.

(Skupno 232 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost