Skoči na glavno vsebino

Košnja trave v šolskem parku in ureditev šolskega peskovnika

Učence skupin PP 3/4/5 SŠ in PP 3/4 MŠV smo v petek, 11. 5. 2018, razdelili v dve skupini. Prva je prekopala, razrahljala in poravnala mivko v šolskem peskovniku ter pometla okolico peskovnika. Druga skupina se je lotila košnje trave. Učenci so pokosili travo na travnikih ob parkirišču in pred šolo, nato so se lotili košnje še v šolskem atriju. S košnjo in ostalimi deli smo zaključili še pred dežjem, ki se je najavljal kar nekaj časa. Nekateri učenci že prav dobro rokujejo z motorno kosilnico.
To so dela, ki jih bodo spremljala vse življenje. Bolj bodo samostojni pri rokovanju z raznimi napravami, manj bodo odvisni od drugih ljudi, kar je tudi naš namen.

(Skupno 320 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost