eTwinning zajtrk z učenci iz Poljske

V petek, 8. decembra, smo izvedli mednarodno druženje s pomočjo informacijsko komunikacijske tehnologije. V okviru programa eTwinning smo z učenci iz Purde (Poljska) pripravili nekaj jedi, ki so zanje tradicionalne. Še posebej dobro sprejet je bil (za večino učencev še nepoznan) prekajeni losos. Tudi Poljaki so poskusili naš tradicionalni zajtrk: kruh z maslom in medom, jabolko in mleko; in nam sporočili, da je kombinacija odlična.

Ob tem smo se s pomočjo videoklica še predstavili in skupaj predstavili pripravljene dobrote. Skupni zajtrk je odlična priložnost za učenje novih besed v tujem jeziku, spoznavanje tuje kulture in širjenje obzorij.

Več o programu eTwinning: KLIK

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 167 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost