Skoči na glavno vsebino

Vabimo vas na adventni sejem

Učenci 7., 8. in 9. razreda ter PP 3. in 4., 5. stopnje se bomo tudi letos udeležili Adventnega sejma v Radovljici. Na Linhartovem trgu bomo v nedeljo, 3. 12. 2017 od 10.00 do 16.00 ure. 

Na stojnici bomo predstavili unikatne novoletne izdelke, ki smo jih izdelali v okviru med-predmetnega (TIT, GOS, LUM, DVZ) in med-programskega (PP, NIS) povezovanja. Denar, zbran s prostovoljnimi prispevki, bomo namenili za ekskurzijo ob koncu šolskega leta. 

Kot spremljevalni program naše stojnice, se bodo v nedeljo dopoldne predstavili tudi učenci, ki obiskujejo glasbene delavnice. Zapeli in zaigrali bodo božično-novoletne pesmi ter pričarali praznično vzdušje.

Vabimo vas, da se oglasite na sejmu in tako podprete ustvarjalnost otrok. Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo!

Učenci 7., 8., 9. razreda in PP 3., 4., 5. stopnje z učitelji

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost