Teden otroka – 4. in 5. dan

Četrtek je bil interaktivni dan. Učenci so pri pouku imeli možnost spoznavati različno informacijsko komunikacijsko tehnologijo, s pomočjo katere se lahko učijo. Za 7., 8. in 9. razred je Andrej Jalen iz Knjižnice A.T.L. Radovljica pripravil delavnico o Evropi, z naslovom: Vsaka država ima svoje glalvno mesto, vsako mesto ima svojo znamenitost.

Zaključek tedna otroka pa je bil tradicionalen. Vsekakor smo poskrbeli za prihod sonca v šolo. V igri med dvema ognjema je bilo zelo “vroče”. Čeprav smo se učitelji močno borili, so učenci pokazali kdo je močnejši. Otroci so kar žareli od sreče

Delite vsebino:
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost