Skoči na glavno vsebino

Obvestilo za prvi šolski dan 2017/2018

V petek, 1. septembra 2017, se prične pouk v šolskem letu 2017/2018 za vse učenke in učence.

S poukom bomo pričeli ob 7:45. Pouk bo ta dan trajal do 10:25, podaljšanega bivanja na ta dan predvidoma ne bo.

Učenci naj s seboj prinesejo šolske copate, pisalo, beležko in avtobusne vozovnice. Prejeli bodo nekatere obrazce in obvestila ob pričetku šolskega leta. Učbenike in delovne zvezke bodo prejeli v tednu od 4. 9. dalje.

Učenci bodo prejeli šolsko malico, kosila ta dan ni. Prevozi s šolskim kombijem domov bodo potekali po razporedu, s prevozi bomo pričeli ob 10:25. Informacije o šolskih avtobusnih prevozih bomo na tem mestu objavili naknadno.

Jelena Horvat, ravnateljica

 

Grafika: Freepik

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost